Našim cieľom je vytvárať zmysluplné kozmetické produkty so silnými, účinnými zložkami, ktoré prospievajú pokožke a prinášajú skutočné výsledky.


hodnoty

Jednou primárnych hodnôt našej spoločnosti je prinášať výnimočné, funkčné a bezpečné kozmetické produkty, ktoré sú priateľské k človeku, k zvieratám, smerujúce k podpore a dosahovaniu prirodzenej krásy, čerpajúcej z prírodných zložiek.

Kozmetika ZUNA je vyrábaná v nízkych dávkach, aby bola vždy čerstvá a vynikala maximálnou kvalitou.udržateľnosť

Udržateľnosť sa stala dôležitou témou v oblasti krásy. A myslíme si, že je to správne. Preto sa snažíme klásť dôraz na pôvod našich kozmetických surovín, a to najmä pri hľadaní výrobcov a dodávateľov, ktorí zohrávajú aktívnu úlohu v ochrane životného prostredia a ekosystému. 

Naše kozmetické prísady pochádzajú od výrobcov, ktorí splnili požiadavky certifikačných orgánov, akými sú napríklad Ecocert, Cosmos, NaTrue.

Sklo má vysokú mieru recyklovanosti v celej Európe, a preto sme sa rozhodli zabaliť naše produkty do špeciálneho, ultrafialového skla od tradičného európskeho výrobcu skla - MIRON GLASS. Fialové sklo je schopné odfiltrovať škodlivé ľúče viditeľného svetelného spektra, vďaka čomu dokážeme predĺžiť trvanlivosť produktov. 

Naše mydlá majú papierový obal a pri výrobe krabičky neboli použité žiadne lepidlá.

suroviny

Je v našom záujme, hľadať takých dodávateľov, ktorí sa aktívne podieľajú na podpore farmárov, pestujúcich suroviny pre kozmetický priemysel.  Rastlinné maslá, ktoré sú súčasťou každého mydla, sú získavané od spoločností, ktoré pracujú v systéme spravodlivého obchodu. 

moje meno je Lucia

Som zakladateľkou a tvorkyňou kozmetiky ZUNA. Moja láska k prírode sa naplno prebudila až keď sme sa s rodinou usídlili mimo mesta, na lúku plnú bylín a kvetov, kúsok od lesa. S touto novou skúsenosťou prichádzalo citlivejšie vnímanie všetkého živého vôkol mňa. A tak sa zrodil vrúcny vzťah k bylinkám, ktoré mi boli inšpiráciou pri tvorbe kozmetiky, ktorá je čistá a liečivá.

Baví ma koncept holistickej krásy, ktorý prepája starostlivosť o vonkajší vzhľad s tým, čo sa deje vo vnútri v nás a zvažuje všetko, čo vstupuje do procesu tvorby zdravia a krásy.

V súčasnosti študujem na Akadémii liečivých rastlín a taktiež sa intenzívne venujem štúdiu Tradičnej čínskej medicíny, ktorá pestuje umenie strarostlivosti o seba, podporujúce dlhovekosť a vitalitu prostredníctvom starostlivosti o telo, myseľ a ducha.