čistiaci púder

Koloidný ovos, vitamín C, extrakt zo sladkého drievka

Čistiaci pleťový púder predstavuje veľmi príjemný, jemne abrazívny spôsob čistenia pokožky tváre. Obsahuje väčšie množstvo koloidného ovsa, ktorý je vynikajúcou anti-ageing nedráždivou zložkou. Pokožke ponúka svoje regeneračné a ochranné vlastnosti, a preto je vhodný pre ošetrenie poškodenej alebo senzitívnej pokožky. Má prirodzenú čistiacu schopnosť, a to bez toho, aby spôsoboval vysušovanie a iritovanie pleti. Kaolín dodáva čistiacemu púdru potrebné minerály, pleť efektívne zbavuje prebytočného mazu a mierne ju exfoliuje. Vitamín C stimuluje metabolizmus spojivkového tkaniva a enzýmy zodpovedné za produkciu kolagénu. Má regeneračné a hojivé účinky. Zlepšuje nečistú a zapálenu pokožku a spolu v synergii so sladkým drievkom, intenzívne redukuje starecké škvrny. 

Balenie: 50 ml, sklenená dóza.

29,00 €

Inulín posilňuje kožný mikrobióm, a tak zvyšuje jej odolnosť voči škodlivým vonkajším faktorom. Vytvára na pokožke film, ktorý zabraňuje nadmernej strate vody z epidermis. Alantoín stimuluje hojivé procesy a výrazne zmierňuje podráždenie.

Cieľová skupina: normálna pokožka, mastná pokožka, pokožka so sklonom k akné, zväčšené póry, drsná a matná pleť bez života.

Ako používať: Nasypte malé množstvo čistiaceho púdru do dlane, pridajte malé množstvo vody a dlaňami vytvorte krémovú napenenú pastu. Následne naneste na navlhčenú pleť, jemne vmasírujte a dôkldne umyte čistou vodou. Pleť zostáva po použití hebká a žiarivá.

Kľúčové zložky: vitamín C, sladké drievko, inulín, alantoín

Ingredients (zloženie): Avena Sativa Kernel Flour (koloidný ovos), Dimethylimidazolidinone Rice Starch (ryžový púder), Maltodextrin, Kaolín (biely íl), Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid), L-Ascorbic Acid (vitamín C), Glycyrrhiza glabra root (extrakt zo sladkého drievka), Inullin (inulín), Sodium Lauryol Glutamate (tenzid), Squalane (skvalán), Allantoin (Alantoín), Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil (esenciálny olej z vetvičiek pomarančovníka).