enzymatická pleťová maska

Vypredané Novinky

Koloidný ovos, ibištek, papain

Suchá pleťová maska na báze ílov, ktoré pokožku remineralizujú a obohacujú ju o množstvo stopových prvkov. Ružový íl a biely íl predstavujú výbornú voľbu pre citlivú a jemnú pleť. Majú efektívne absorpčné vlastnosti, prirodzene sťahujú rozšírené póry a odstraňujú prebytočný kožný maz. Koloidný ovos je bohatý na betaglukán, ktorý je často považovaný za prírodnú náhradu kyseliny hyalurónovej. Je hypoalergénny a vhodný tam, kde pokožka potrebuje regenerovať a zároveň pohlcovať nadmerné nečistoty. Ibištek lekársky sa používa v kozmetike ako zvlhčujúci prostriedok, slúžiaci k zmäkčeniu a k ukľudneniu pokožky. Obsahuje velké množstvo vitamínu C, minerály, flavonoidy a ďalšie živiny. Papaín predstavuje prírodnú ovocnú kyselinu, ktorá veľmi jemne exfoliuje pokožku, a to tak, že vďaka svojmu keratolytickému pôsobeniu degraduje odumreté bunky pokožky, čím zlepšuje jej zdravie a jas. Inulín je prebiotikum, ktoré zastavuje rast nežiadúcich, či škodlivých patogénov. Na pokožke vytvára hodvábny povlak, ktorý pleť chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Balenie: 50 ml sklenená dóza.

29,00 €

Inulín posilňuje kožný mikrobióm, a tak zvyšuje jej odolnosť voči škodlivým vonkajším faktorom. Vytvára na pokožke film, ktorý zabraňuje nadmernej strate vody z epidermis. Alantoín stimuluje hojivé procesy a výrazne zmierňuje podráždenie.

Cieľová skupina: normálna pokožka, mastná pokožka, pokožka so sklonom k akné, zväčšené póry, drsná a matná pleť bez života.

Ako používať: Zmiešajte polovicu alebo celú lyžičku masky s trochou teplej vody alebo kvetovej vody a vytvorte homogénnu kašičku. Aplikujte na odlíčenú pleť a nechajte pôsobiť 10-15 minút, následne odstránte teplou vodou. Po aplikácii masky môžete použiť probiotickú hmlu, hydrosérum, olejové súrum alebo pleťový krém.

Kľúčové zložky: koloidný ovos, ibištek lekársky, papaín, inulín.

Ingredients (zloženie)Montmorillonite, Illite (ružový íl), Kaolin (biely íl), Avena Sativa Kernel Flower (ovsený hodváb), Hibiscus sabdarifta (ibištek lekársky), Avena Sativa Meal Extrakt (koloidný ovos), Dimethylimidazolidinone Rice Starch (ryžový púder), Papain, Inullin, Sqalane (skvalán), Pelargonium Graveolens Flower Oil (geránium).