hydroesencia

Malachitový extrakt, fermentovaný ovos, peptidy, kyselina hyalurónová

Koncentrované hydrosérum na báze vody obsahuje aktívne látky, ktoré sa významne podieľajú na hĺbkovej hydratácii a regenerácii pokožky. Základ predstavuje uhorková šťava, ktorá zvyšuje pružnosť kožného tkaniva, regeneruje, sťahuje póry, zbavuje pokožku pigmetových škvŕn a prejasňuje.

Balenie: 30 ml fľaška s pipetou.

49,00 €

Nicotinamid alebo inak povedané vitamín B3 je nevyhnutný pri metabolizme živej bunky a opravy DNA, stimuluje syntézu nového kolagénu, reguluje biosyntézu ceramidov a je významným pomocníkom pri liečbe akné.

Malachitový extrakt vytvára na pokožke štít proti oxidačnému stresu. Posilňuje pleť stimuláciou biosyntézy elastínu a kolagénu. Obsahuje stopové prvky, je bohatý na prvok medi, ktorý pôsobí na pleť detoxikačne. Je silným pohlcovačom voľných radikálov, ktorý podporuje bunečnú ochranu.

Fermentovaný extrakt z ovsa urýchľuje zotavenie mikrobiómu, ktorý predstavuje prvú líniu obrany pokožky a zlepšuje podmienky pre prosperovanie mikrobiómu. Spevňuje a kyprí pokožku, pleť je po použití rozžiarená, hydratovaná a ukľudnená.

Palmitoyl Tripeptide-5 nahrádza v pokožke prirodzený peptid, ktorý napravuje poškodené tkanivá, a tak zlepšuje proces hojenia pokožky. Zlepšuje zásobovanie ciev v pokožke, pleť je vďaka jeho účinkom hladká a jemná.

Kyselina hyalurónová, ktorej veľkosť je menšia ako 10 kDA, čiže veľmi nízkej molekulovej hmotnosti, má schopnosť penetrovať do pokožky veľmi hlboko, čím významne prispieva k výraznej hydratácii a k obnove pružnosti pleti.

Vhodné pre: Pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.

Cieľová skupina: Dehydratovaná pokožka, matná pokožka, bez života.

Ako používať: Aplikujte zopár kvapiek hydroesencie ráno alebo večer na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte do pokožky.

Odporúčame používať s: Použite sérum po vyčistení pleti s čistiacim olejom alebo čistiacim balzamom. Následne použite olejové sérum alebo denný/nočný krém.

Kľúčové zložky: Uhorková šťava, nicotinamid, extrakt z malachitu, fermentovaný ovos, peptidy, kyselina hyalurónová.

Ingredients (zloženie): Cucumis Sativus Fruit Juice (uhorková šťava), Aqua (voda), Aloe Barbadensis Leaf Juice (aloe vera šťava), Pentylen Glycol, Malachite Extract (extrakt z malachitu), Glycerin, Niacinamid (vitamín B3), Lactobacillus Ferment, Avena Sativa Kernel Extrakt (fermentovaný extrakt z ovsa), Palmitoyl Tripeptide-5 (peptidy), Hyaluronic Acid (kyselina hyalurónová), Hydroxyethylcellulose, Pullulan, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.