pleťová probiotická hmla

Fermentovaný ovos, kolagén, fermentovaná kyselina hyalurónová

Pleťová probiotická hmla prináša pokožke hodnotné fermentované aktívne zložky, akými je napríklad, fermentovaná zmes niekoľkých molekúl kyseliny hyalurónovej, ktorá sa vďaka svojej nízkej molekulárnej hmotnosti dokáže dostať aj do hlbších vrstiev pokožky a dodávať tak pleti extra hydratáciu. Stimuluje antioxidačné mechanizmy a vytvára efekt tvorby ochranného filmu na pokožke.

Balenie: 50 ml flaša s rozprašovačom.

29,00 €


Extrakt z fermentovaného ovsa
pôsobí ako katalyzátor regenerácie mikrobiómu a umožňuje dobrým baktériám prospievať ku zlepšeniu zdravia pokožky. Hydratuje a poskytuje okamžité nakyprenie a spevnenie pleti.

Extrakt z pupočníka ázijského poskytuje silnú revitalizáciu a regeneráciu pleti. Tonizuje a spevňuje kožné tkanivá. Šťava z aloe vera a kvetová voda z ruže damascénskej pokožku ukľudnia a dodajú množstvo minerálov a vitamínov. Hydrolizovaný rybí kolagén dopĺňa hydratačné vlatnosti ostatných zložiek pleťovej hmly.

Cieľová skupina: Všetky typy pokožky, najmä suchá, pleť, ktorú je potreba osviežiť a hydratovať, citlivá pleť so sklonom k podráždeniu a sčervenaniu.

Ako používať: Používajte hmlu vždy, keď pocítite, že sa pleť potrebuje napiť, pred nanesením krému, séra, v horúcom počasí ako osvieženie, v suchom, klimatizovanom prostredí, pri akomkoľvek podráždení alebo aj po opaľovaní. Pleťovú hmlu môžete použiť aj ako hydratačné tonikum na dočistenie pleti.

Kľúčové zložky: aloe vera, kvetová voda ruža damascénska, extrakt z pupočníka azijského, inulín, extrakt z fermentovaného ovsa, fermentovaná kyselina hyalurónová, rybí kolagén.

Ingredients/Zloženie: Aqua (voda), Aloe Barbadensis Leaf Juice (aloe vera šťava), Rosa Damascena Flower Water (kvetová voda z ruže damascénskej), Pentylene Glycol natural, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Centella Asiatica Extrakt (extrakt z gotu coly) Inullin (inulín), Lactobacillus Ferment, Avena Sativa Kernel Extract (fermentovaný extrakt z ovsa), Marina (fish) collagen (kolagén), Sodium Phytate, Sodium Hyaluronate /high and low molecularweigh/, Glucomannan, Schizophyllan, Sodium Hyaluronate Crosspolymer (fermentovaná kyselina hyalurónová),Lactic Acid (kyselina mliečna).