rekonštrukčné sérum

Vitamín C, stoechiol, extrakt zo sladkého drievka, extrakt z kadidla, extrakt z mrkvy

Intenzívne olejové sérum pozostávajúce zo vzácnych olejov a patentovaných bioaktívnych látok poskytuje mimoriadne efektívnu starostlivosť o pleť. Pokožka sa po použití séra nasýti mikroživinami, fytosterolmi a vysokým množstvom esenciálnych mastných kyselín. Starostlivo skombinované oleje s aktívnymi látkami vytvárajú synergický efekt a predstavujú tak životabudič pre všetky typy pleti. Drahocenný olej zo stromu Cacay spája najlepšie vlastnosti niektorých najcennejších kozmetických olejov. Má vysoký obsah vitamínu E a niekoľkonásobne vyššie množstvo retinolu ako šípkový olej. Brusnicový olej obsahuje extra vysoké množstvo antioxidantov a fytosterolov spomedzi ostatných ovocných olejov. Olej z pupalky je vynikajúcou hojivou aktívnou látkou, ktorá regeneruje kožné bunky a pri extrémnom vysušení pokožky, dokáže zahájiť štruktuálne zmeny v koži, čím zlepšuje jej pružnosť. Zaceluje jemné linky a vrásky. Skľudňuje a spevňuje pleť.

Balenie: 30 ml sklenená fľaša s pipetou.

65,00 €

Extrakt z levandule stoechas pracuje na posilnení syntézy lipidovej hmoty pre obnovu stratum corneum. Už po krátkej dobe používania dochádza k zníženiu hĺbky expresných línií, s následnou rekonštrukciou epidermis. Stoechiol predstavuje skutočné účinky proti vráskam a starnutiu.

Extrakt z mrkvy obsahuje karotény, ktoré pôsobia ako zachytávače voľných radikálov a zaisťujú aktivitu provitamíu A.

Extrakt zo sladkého drievka navracia pokožke jednotný tón a spolu s vitamínom C, ktorý je taktiež súčasťou olejového séra, zvyšuje účinok zosvetľovania pigmentových škvŕn. Sladké drievko upokojuje, zvlhčuje a posiľňuje unavenú pleť.

Náš patentovaný extrakt z kadidla obsahuje dve vysoko koncentrované kyseliny boswellové, ktoré sú vynikajúcim inhibítorom elastázy a vykazujú silnú anti-age aktivitu. Extrakt podporuje zdravú stratum corneum a zlepšuje bariérovú funkciu pokožky.

Výsledky klinických štúdií podporujú používanie tejto aktívnej látky aj v prípadoch chronicky zapálenej alebo precitlivenej pokožky.

Cieľová skupina: Pleť so sklonom k tvorbe pigmentových škvŕn, starnúca pokožka s tvorbou vrások, drsná, matná pokožka bez života, suchá a zapálená pokožka.

Ako používať: Pár kvapiek séra naneste na vyčistenú pleť jeden alebo dva krát denne. Vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky.

Kľúčové zložky: Marulový olej, kaméliový olej, olej cacay, brusnicový olej, pupalkový olej, uhorkový olej, vitamín C, extrakt z levandule stoechas, extrakt z mrkvy, extrakt zo sladkého drievka, extrakt z kadidla.

Ingredients (zloženie): Sclerocarya birrea (marulový olej), Camellia Oleifera Seed Oil (kaméliový olej), Vinis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jadier),Caprylic/Capric Triglyceride (neutrálny olej), Caryodendron Orinocense Seed Oil (cacay olej),Vaccinum Marcocarpon Seed Oil (brusnicový olej),Oenothera biennis Oil (olej z pupalky), Cucumis Sativus Seed Oil (uhorkový olej), Tetrahexyldecyl Ascorbate (vitamín C), Tocopherol (vitamín E), Lavandula stoechas extract (extrakt z levandule stoechas), Helianthus Annus Seed Oil (slnečnicový olej), Daucus Carota Root Extract (extrakt z mrkvy), Glycyrrhiza glabra (extrakt zo sladkého drievka), Boswellia serrata resin extract(extrakt z kadidla), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (extrakt z rozmarínu).